2187 zł
Cena netto: 1 778,05 zł
Cena netto: 1 778,05 zł
SKU: NIM-1T
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 1-Port Serial dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Moduły Cisco Gigabit Ethernet WAN zapewniają łączność Ethernet o dużej gęstości z routerami zintegrowanych usług Cisco serii 4000 (ISR). Zapewniając maksymalną elastyczność, moduły przyspieszają aplikacje, takie jak dostęp do sieci Ethernet WAN, routing między sieciami VLAN i szybka łączność z przełącznikami LAN i serwerami. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Adapter szeregowy |
| Typ obudowy | Moduł podłączany |
| Praca w sieci | |
| Porty | RS-232/449/530/V.35/X.21 x 1 |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | RS-232, RS-530, X.21, V.35, RS-449, RS-530A |
| Szybkość transmisji danych | 8 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x RS-232/449/530/V.35/X.21 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, EN50082-1, AS/NZS 60950-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, JATE, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, FCC Part 15 A, VCCI Class A, CNS 13438, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 300386 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.89 cm |
| Głębokość | 18.39 cm |
| Wysokość | 3.18 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NIM-1T |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |






