7432 zł
Cena netto: 6 042,28 zł
Cena netto: 6 042,28 zł
SKU: NIM-1MFT-T1/E1
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO NIM-1MFT-T1/E1 Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Moduły interfejsu sieciowego (NIM) Cisco czwartej generacji T1 / E1 Multiflex Trunk Voice and WAN obsługują aplikacje danych i głosu na routerach usług zintegrowanych Cisco 4451-X. Karty te łączą funkcje karty interfejsu WAN (WIC), karty interfejsu głosowego (VIC), interfejsu ISDN Primary Rate Interface (PRI), integracji dostępu telefonicznego i danych kanałowych (CE1T1), aby zapewnić niezrównaną elastyczność, wszechstronność i ochronę inwestycji dzięki wielu zastosowaniom. Klienci, którzy zdecydują się na integrację danych i głosu w wielu krokach, zachowują swoją inwestycję w interfejs T1/E1 WAN. Moduły T1/E1 zawierają wbudowane gniazdo Cisco Packet Voice Digital Signal Processor Module 4 (PVDM4), które wymaga modułu PVDM4 czwartej generacji. PVDM4 w module T1/E1 jest niezbędny dla funkcji głosowych. PVDM4 zapewnia również eliminację echa o długości do 128 ms dla wymagających warunków sieciowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Moduł rozszerzenia |
| Typ obudowy | Moduł podłączany |
| Praca w sieci | |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Szybkość transmisji danych | 2.048 Mbps |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, Telnet |
| Wydajność linii | T-1/E-1 |
| Format kodowania linii | AMI, B8ZS, HDB3 |
| Wskaźniki statusu | Wykrycie połączenia, alarm |
| Cechy | Zintegrowany CSU/DSU |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x T1/E1 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | AS/NZ 3548 Class A, AS/NZS 60950, CAN/CSA C22.2 No. 60950, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 60950-1, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-6-2, EN50082-1, EN55022 Klasa A, EN55024, FCC CFR47 Part 15, GR-1089-CORE, GR-63-CORE, ICES-003 Klasa A, IEC 60950-1, UL 60950, VCCI Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.89 cm |
| Głębokość | 18.39 cm |
| Wysokość | 3.18 cm |
| Waga | 181 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: ASR1001-X, ASR1001X-10G-K9, ASR1001X-10G-SEC, ASR1001X-10G-VPN, ASR1001X-2.5G-K9, ASR1001X-2.5G-SEC, ASR1001X-2.5G-VPN, ASR1001X-20G-K9, ASR1001X-20G-K9-RF, ASR1001X-20G-SEC, ASR1001X-20G-VPN, ASR1001X-5G-K9, ASR1001X-5G-SEC, ASR1001X-5G-VPN, ASR1001X-AES-AX, ASR1001X-AIS-AX, ASR1001-X-RF, C1-ASR1001-X/K9, C1-CISCO4221/K9, C1-CISCO4321/K9, C1-CISCO4331/K9, C1-CISCO4351/K9, C1-CISCO4431/K9, C1-CISCO4451/K9, C8375-E-G2, ENCS5406/K9, ENCS5408/K9, ENCS5412/K9, ISR4221/K9, ISR4221/K9-RF, ISR4221-AX/K9, ISR4221-SEC/K9, ISR4221X/K9, ISR4321/K9, ISR4321/K9-RF, ISR4321-AX/K9, ISR4321-AXV/K9, ISR4321-DNA, ISR4321-PM20, ISR4321-SEC/K9, ISR4321-SEC/K9-RF, ISR4321-V/K9, ISR4321-VSEC/K9, ISR4321-VSEC/K9-RF, ISR4331/K9, ISR4331/K9-RF, ISR4331-AX/K9, ISR4331-AX/K9-RF, ISR4331-AXV/K9, ISR4331-DC/K9, ISR4331-DNA, ISR4331-PM20, ISR4331-SEC/K9, ISR4331-V/K9, ISR4331-V/K9-RF, ISR4331-VSEC/K9, ISR4351/K9, ISR4351-AX/K9, ISR4351-AXV/K9, ISR4351-DNA, ISR4351-PM20, ISR4351-SEC/K9, ISR4351-V/K9, ISR4351-VSEC/K9, ISR4431/K9, ISR4431/K9-RF, ISR4431-AX/K9, ISR4431-AXV/K9, ISR4431-DNA, ISR4431-PM20, ISR4431-SEC/K9, ISR4431-V/K9, ISR4431-V/K9-RF, ISR4431-VSEC/K9, ISR4451-DNA, ISR4451-PM20, ISR4451-X/K9, ISR4451-X/K9-RF, ISR4451-X-AX/K9, ISR4451-X-AXV/K9, ISR4451-X-SEC/K9, ISR4451-X-V/K9, ISR4451-X-VSEC/K9, ISR4461/K9, ISR4461-K9-CAP, ISR4461-PM20, VG450-144FXS/K9, VG450-72FXS/K9 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NIM-1MFT-T1/E1 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







