152625 zł
Cena netto: 124 085,37 zł
Cena netto: 124 085,37 zł
SKU: ASR1000-ESP40
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ASR1000-ESP40 Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Procesor sterujący |
| Szerokość | 42.8 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| RAM | 8 GB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy | Moduł podłączany |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, Telnet, CLI |
| Wykonanie | Przepustowość: 40 Gb/s |
| Pojemność | Trasy IPv4: 4000000 Trasy IPv6: 4000000 ACL: 4000 Tunele IPSec VPN: 8000 Wpisy NAT: 2000000 Liczba tuneli L2TP VPN jednocześnie: 64000 Zgłoszenia sprzętowe typu QoS: 128000 Tunele GRE: 4000 Połączenia L3VPN: 8000 Wpisy kontroli wejść: 100000 |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, aktywny, tryb czuwania, status |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa NAT, obsługa IPv6, Quality of Service (QoS) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Zgodne sloty | 1 x gniazdo rozszerzające |
| Różne | |
| Zgodność z normami | ETSI, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 60950, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, VCCI Klasa A ITE, IEC 60950, EN55024, EN 55022 Class A, UL 60950, CISPR 22, EN50082-1, EN 61000-4-2, EN 61000-4-6, AS/NZ 3548 Class A, CSA C22.2 No. 60950-00, EN 50082-2, EN 61000-4-11, FCC CFR47 Part 15, NEBS, EN 300 386 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco ASR 1004, 1004 FPI Bundle, 1004 HA Bundle, 1004 Security HA Bundle, 1004 VPN and Firewall Bundle, 1004 VPN Bundle, 1006, 1006 BB Bundle, 1006 FPI Bundle, 1006 HA Bundle, 1006 Security HA Bundle, 1006 VPN and Firewall Bundle, 1006 VPN Bundle, 1013 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ASR1000-ESP40 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







