18175 zł
Cena netto: 14 776,42 zł
Cena netto: 14 776,42 zł
SKU: JG402A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HPE MSR4080 Chassis dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery serii HPE MSR4000 zapewniają wydajne rutowanie z szybkością do 36 mln pakietów/s w dużych oddziałach w modułowej obudowie umożliwiającej optymalizację kosztów. Te routery, wyposażone w funkcje rutowania, przełączania, zabezpieczeń, VPN i SIP bez dodatkowych licencji, mogą zwiększyć dostępność usług przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania firmową siecią WAN. Dzięki modułowi platformy Open Application routery serii MSR4000 oferują szeroką gamę aplikacji wirtualnych. Rozproszona, modułowa architektura i wysoka niezawodność zapewniają również większą odporność dużych oddziałów na awarie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Modularna baza rozszerzeń |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack - modularny - 5U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, UDP/IP, L2TP, RSVP, NTP, IPSec, ARP, DHCP |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, BGP-4, IS-IS, RIP-2, BGP, IGMPv2, IGMP, VRRP, OSPFv2, PIM-SM, PIM-DM, IGMPv3, GRE, OSPFv3, PIM-SSM, Multiprotocol BGP, MSDP, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, RIPng, MLD, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | MD5, SSL, TLS |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2), Extensible Authentication Protocol (EAP) |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa DHCP, obsługa NAT, obsługa VPN, obsługa ARP, obsługa MPLS, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa IPv6, WFQ, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, obsługa TFTP, obsługa ACL, QoS, CAR, snooping MLD, BFD, URPF, DVPN, NQA, MSDP, MBGP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, CISPR 22 Klasa A, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 68, EMC, ICES-003 Klasa A, CS-03, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, RoHS, FCC CFR47 Part 15, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, WEEE, EN 60825-1, AS/NZS 60950, ANSI C63.4-2003, EN 60825-2, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1-03, EN 61000-3-2:2006, EN 300 386 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | Zarządzanie: 1 x RJ-45 Zarządzanie: 1 x RS-232C/USB |
| Gniazda rozszerzeń | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x slot rozszerzeń 8 (całkowity) / 8 (wolna) x High-performance Multifunction Interface Module (HMIM) |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 11 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) |
| Ilość zainstalowanych | 4 (maks.) |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 178.66 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość | 21.95 cm |
| Waga | 22.65 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JG402A |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







