38190 zł
Cena netto: 31 048,78 zł
Cena netto: 31 048,78 zł
SKU: SPA-1X10GE-L-V2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SPA-1X10GE-L-V2 Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Moduł rozszerzenia |
| Typ obudowy | Moduł podłączany |
| Praca w sieci | |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | 10 Gigabit Ethernet |
| Szybkość transmisji danych | 10 Gbps |
| Pojemność | Interfejsy wirtualne (VLANy): 8000 Wirtualny interfejs (VLANs) na port dla 802.1q: 4000 Adresy MAC: 5000 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, RMON, CLI |
| Wskaźniki statusu | Status portu, status |
| Cechy | Sterowanie przepływem, możliwy pełen dupleks, obsługa MPLS, obsługa VLAN, filtrowanie adresów MAC, obsługa VRRP, QoS, obsługa HSRP, MIB |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1ad |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x XFP |
| Zgodne sloty | 1 x gniazdo rozszerzające |
| Różne | |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, VCCI Class B ITE, IEC 61000-4-11, EN55024, EN55022 Klasa A, EN50082-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, FCC CFR21 Part 1040, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, FCC CFR47, FCC Part 15 A, CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60825-1, AS/NZS 60950, EN 300 386 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.2 cm |
| Głębokość | 18.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 340 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco 12006, 12008, 12010, 12012, 12016, 12404, 12406, 12410, 12416, 12810, 12816, 7603, 7604, 7606, 7609, 7609 Security Bundle, 7613, 7613 Security Bundle Cisco XR 12404, 12406, 12410, 12416 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SPA-1X10GE-L-V2 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







