1799 zł
Cena netto: 1 462,60 zł
Cena netto: 1 462,60 zł
SKU: DL5410_B510165_SF
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model Laptopa | Latitude 5510 |
| Procesor | Intel Core i5-10310U 1.7GHz Cache 6MB, do 4.4GHz (4 rdzenie, 8 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 2/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 64GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 14" LED, FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Dźwięk | wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | kamerka HD 720p, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Łączność | WiFi , Bluetooth 5.0, LAN Gigabit Ethernet |
| Złącza | 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C (z DisplayPort) 3× USB 3.2 Gen 1 Type-A 1× RJ-45 1× Jack audio combo 1x Czytnik kart microSD 1x HDMI |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DL5410_B510165_SF |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







