2562 zł
Cena netto: 2 082,93 zł
Cena netto: 2 082,93 zł
SKU: LT15G1_B710325_SF
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | Lenovo |
| Model Laptopa | ThinkPad P15 Gen 1 |
| Procesor | Intel Core i7-10750H, 6 rdzeni, 12 wątków, taktowanie bazowe 2,6 GHz, Turbo Boost do 5,0 GHz, cache 12MB |
| Pamięć RAM | 32GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 2/4 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 128GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15,6" IPS, FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | NVIDIA Quadro T1000 |
| Pamięć karty graficznej | 4GB GDDR6 |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, mikrofony |
| Multimedia | Kamera HD 720p, mikrofony z redukcją szumów |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Łączność | WiFi 6, Bluetooth 5.1 |
| Złącza | 2× Thunderbolt 3 (USB-C) 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A 1× HDMI 2.0 1× Mini DisplayPort 1.4 1× RJ-45 1× Czytnik kart SD 1× Jack audio combo |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LT15G1_B710325_SF |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







