1760 zł
Cena netto: 1 430,89 zł
Cena netto: 1 430,89 zł
SKU: ACTIVE_DL5420_B711162_SF
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model Laptopa | Latitude 5420 |
| Procesor | Intel Core i7-1185G7, 4 rdzenie, 8 wątków, taktowanie bazowe 3,0 GHz, Turbo Boost do 4,8 GHz, cache 12MB |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 64GB DDR4 |
| Dysk twardy | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 14" LED, FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | Kamerka HD, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Łączność | WiFi, Bluetooth |
| Złącza | 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A 2× USB Type-C Thunderbolt 4 (z DisplayPort) 1× HDMI 2.0 1× RJ-45 1× Jack audio combo 1× Czytnik kart microSD |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ACTIVE_DL5420_B711162_SF |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







