Cena netto: 16 092,68 zł
SKU: 9H.FC3TC.DE1
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja
Mniej problemów dla IT, bezpieczne logowanie dla nauczycieli Brak konieczności ręcznego zakładania kont dzięki synchronizacji katalogów. Importuj użytkowników z ClassLink, Clever, Google, Microsoft i innych dostawców tożsamości i zarządzaj nimi z łatwością.
Wdrażaj, zarządzaj i chroń po swojemu Ekosystem BenQ upraszcza zarządzanie urządzeniami, aplikacjami i kontami, zmniejszając obciążenie administratorów IT.
Więcej niż tablica Wyjdź poza pisanie i rysowanie dzięki EZWrite 6. Rozszerz obszar tablicy, podziel ją na sekcje do pracy grupowej i wzbogacaj lekcje o obrazy 3D, szablony oraz transmisję z kamery na żywo.
Zamień każdą lekcję w wspólne doświadczenie Bezprzewodowe udostępnianie ekranu jest proste dzięki InstaShare 2. Wyświetlaj obraz z laptopa lub urządzenia mobilnego cały ekran, aplikację lub multimedia, takie jak zdjęcia, filmy, obraz z kamery czy pliki Office. System zapewnia także skupienie w klasie, automatycznie blokując nieodpowiednie treści.
Łatwe wdrożenie Tablice BenQ zostały zaprojektowane z myślą o łatwym wdrożeniu. Nauczyciele i zespoły IT mają również dostęp do wielu materiałów, które pomagają w pełni wykorzystać możliwości naszych monitorów interaktywnych.
| Model |
RP8605 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1066 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1895 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 126.4 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1200.6 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Waga | 55 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.FC3TC.DE1 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







