Cena netto: 4 355,28 zł
SKU: TE5513A-B2AG
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 60 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite TE5513A-B2AG
55" interaktywny wyświetlacz z certyfikatem Google EDLA zapewniający płynną integrację i współpracę w edukacji oraz w biznesie
TE5513A-B2AG to najnowocześniejszy interaktywny wyświetlacz 4K UHD z certyfikatem Google EDLA, który na nowo definiuje wydajność i precyzję. Wyposażony w ekran LCD Zero-Gap Air Bonding eliminujący paralaksę oraz technologię PureTouch-IR+ z funkcją Palm Rejection, zapewnia płynną i dokładną interakcję.Dzięki obsłudze iiWare 21E z Android 14-EDLA, łączności WiFi-6E z Bluetooth 5.0, iiControl (DMS), iiShare i zintegrowanej aplikacji EShare (bezprzewodowe udostępnianie ekranu) wyświetlacz ten płynnie integruje się z ekosystemem użytkownika.Dodatkowe funkcje, takie jak czujnik ruchu PIR zapewniający energooszczędność, sprawiają, że wyświetlacz idealnie nadaje się do miejsc pracy i przestrzeni edukacyjnych, sprzyjając współpracy, komunikacji i postępom.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite TE5513A-B2AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 126 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 765.5 mm |
| Szerokość | 1267 mm |
| Głębokość | 117.5 mm |
| Waga | 28.7 kg |
| Informacje o gwarancji |
5 lat |
| Data Act | Link |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TE5513A-B2AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







