Cena netto: 1 307,32 zł
SKU: TW1025LASC-B3PNR
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite TW1025LASC-B3PNR 10.1" ekran dotykowy PCAP 10pt z systemem Android, technologią Power over Ethernet, czytnikiem NFC/RFID i paskiem LED RGB
Monitor dotykowy ProLite TW1025LASC-B3PNR jest idealnym wyborem dla środowisk o wysokim stopniu wykorzystania, takich jak rezerwacje pomieszczeń, punkty informacyjne lub inne zastosowania korporacyjne i hotelarskie. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła, a ponadto wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią. Dzięki preinstalowanemu systemowi operacyjnemu Android 13, możliwe jest łatwe dostosowanie monitora poprzez instalowanie aplikacji bezpośrednio na nim. Technologia Power over Ethernet (POE) pozwala na zapewnienie zarówno połączenia danych, jak i zasilania za pomocą jednego kabla, upraszczając wszystkie instalacje.Dzięki czytnikowi NFC/RFID, monitor pozwala na bezprzewodową komunikację z urządzeniami lub tagami znajdującymi się w pobliżu, a pasek LED RGB w jasny i intuicyjny sposób wskazuje status dostępności pomieszczeń. Ponadto komputer bezproblemowo integruje się z iiSignage, systemem zarządzania zawartością (CMS) firmy iiyama, zapewniając użytkownikowi pełną kontrolę nad komunikatami i reklamami, w położeniu poziomym i pionowym. Wraz z wbudowaną 5-megapikselową kamerą, mikrofonem i głośnikami oferuje nieograniczone możliwości interaktywnej instalacji.
RGB Led bar Pasek LED RGB będzie wyraźnie i intuicyjnie wskazywał status dostępności pomieszczenia i może wyświetlać szeroki wachlarz kolorów.
Czytnik NFC & RFID Dzięki czytnikowi NFC/RFID, panel dotykowy PC pozwala na bezprzewodową komunikację z urządzeniami znajdującymi się w pobliżu.
Łączność Złącze RJ45 (LAN) obsługujące technologię Power over Ethernet (POE) pozwala na przesyłanie danych i zasilanie ekranu za pomocą jednego kabla, co jest niezwykle istotne w sytuacji, gdy zbyt wiele kabli utrudnia lub uniemożliwia instalację monitora.
Android OS Dzięki systemowi Android możesz łatwo dostosować wyświetlacz do swoich potrzeb, instalując aplikacje bezpośrednio na niego.
Wbudowana kamera internetowa, mikrofon i głośniki Dzięki temu ekran jest idealnym rozwiązaniem dla półautomatycznych lub w pełni zautomatyzowanych rozwiązań recepcyjnych. Umożliwia firmom śledzenie i zarządzanie ruchem odwiedzających w holu recepcji równocześnie dbając o bezpieczeństwo bezpieczeństwa pracowników, gości i zasobów firmy.
| Data Act | Link |
| Model |
ProLite TW1025ALASC-B3PNR |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1692 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Czas reakcji | 25 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 160 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 10 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 178.5 mm |
| Szerokość | 259.5 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TW1025LASC-B3PNR |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







