Cena netto: 4 569,92 zł
SKU: LH32QMCTBGCXEN
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Kompaktowy wyświetlacz. Ulepszony dotyk
Zaprojektowany z myślą o ciasnych przestrzeniach biurowych, 32-calowy monitor QM32C-T łączy w sobie kompaktową formę z intuicyjną obsługą dotykową. Jego responsywny, 10-punktowy panel pojemnościowy umożliwia łatwą interakcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyświetlaczy skierowanych do klienta, systemów orientacji w przestrzeni i kompaktowych systemów digital signage. Smukły, stylowy i wszechstronny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się komunikacja.
Ułatw sobie kontakt z klientem dzięki interaktywnemu panelowi dotykowemu.
Stworzony z myślą o kompaktowych przestrzeniach biurowych, QM32C-T łączy responsywną obsługę multidotyku z smukłą konstrukcją. Intuicyjna obsługa dotykowa ułatwia nawigację po menu, prezentację produktów i dostarczanie interaktywnych treści. Dzięki obsłudze do 10 punktów dotyku idealnie sprawdza się w miejscach, w których potrzebne są angażujące, interaktywne doświadczenia w ograniczonej przestrzeni.
Zachowaj widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych. Antyodblaskowy Dzięki panelowi antyodblaskowemu i zoptymalizowanemu poziomowi zamglenia, QM32C-T pomaga zredukować odbicia światła wewnętrznego i dziennego. W jasnych przestrzeniach handlowych lub biurach typu open space treść pozostaje wyraźna i łatwa do odczytania.
Uprość sterowanie dzięki dedykowanemu ekranowi głównemu Home UI Ulepszony Home UI łączy często używane ustawienia i źródła na jednym, łatwo dostępnym ekranie. Niezależnie od tego, czy dostosowujesz sygnały wejściowe wyświetlacza, czy zarządzasz ustawieniami urządzenia, użytkownicy mogą szybciej poruszać się po kluczowych narzędziach - bez konieczności przeszukiwania wielu menu.
Wygodne i przejrzyste sterowanie wyświetlaczem Centralny IR Dzięki centralnemu IR, każdy wyświetlacz odbiera sygnały podczerwieni bezpośrednio do panelu, co umożliwia łatwe i wygodne sterowanie zdalne. Po zamontowaniu wyświetlacz nie wymaga przedłużacza kabla odbiornika podczerwieni. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe zdalne zarządzanie zarówno treścią, jak i wyświetlaczem.
Wzmocnij swoją firmę dzięki inteligentnemu sterowaniu SmartThings Pro SmartThings Pro wprowadza łączność IoT do systemów Samsung Signage, umożliwiając bezproblemową integrację z innymi inteligentnymi urządzeniami w różnych środowiskach biznesowych. Od oświetlenia i urządzeń po systemy budynkowe, systemy Signage stają się częścią połączonego ekosystemu - kontrolowanego, monitorowanego i automatyzowanego za pośrednictwem jednej platformy.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QM32C-T |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.3637 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 148.5 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 0.5 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 444.6 mm |
| Szerokość | 744.4 mm |
| Głębokość | 48.2 mm |
| Waga | 8.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH32QMCTBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







