Cena netto: 16 834,15 zł
SKU: 1203671
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Yealink
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Yealink MeetingBoard 86 jest dotykowym ekranem all-in-one z wbudowaną kamerą 4k oraz matrycą 16 mikrofonów beamforming. Użytkownik może szybko przełączać się między systemem Android 10, Windows OS z natywnym Teams oraz trybem BYOD. Ponadto istnieje możliwość podłączenia innych elementów ekosystemu Yealink, takich jak dodatkowa kamera PTZ, panel dotykowy TouchConsole oraz bezprzewodowe mikrofony. MeetingBoard może być zamontowany na ścianie lub mobilnym stojaku, zależnie od preferowanego stylu pracy.
Yealink MeetingBoard to rewolucja w rozwiązaniach do współpracy nowej generacji prawdziwie wielofunkcyjna konstrukcja, która pasuje do wszystkich sal konferencyjnych. Dzięki technologii Yealink-Genic Premium Audio Processing i ulepszonemu śledzeniu obrazu wideo AI, zapewnia immersyjne wrażenia podczas spotkań, które przenoszą wszystkich do rzeczywistości. MeetingBoard to nie tylko urządzenie do spotkań wraz z natywną aplikacją Microsoft Teams zapewnia płynne, cyfrowe pisanie na papierze. Uczestnicy mogą dołączyć do spotkania online i wspólnie przeprowadzać burze mózgów, planować projekty, rozwiązywać problemy lub wykonywać inne czynności w ramach współpracy w chmurze, korzystając z usługi tablicy interaktywnej z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Większa elastyczność dzięki rozbudowanej kamerze optycznej PTZ, bezprzewodowym mikrofonom, drugiemu ekranowi dotykowemu, interfejsowi Windows OPS, modułowi Android OPS z możliwością aktualizacji oraz bezprzewodowemu trybowi USB-BYOD. Tylko jedno urządzenie, a oferuje wiele możliwości, aby uwolnić produktywność w pracy.
| Model |
MB86Pro-A02 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | D-LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | 8,0 MPix |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 199 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1218 mm |
| Wysokość z podstawą | 2058 mm |
| Szerokość | 1950 mm |
| Głębokość | 91 mm |
| Głębokość z podstawą | 858 mm |
| Waga | 65.6 kg |
| Waga z podstawą | 83.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 1203671 |
| Dane producenta | Nazwa: Yealink Network Technology Co., Ltd. Adres: No.666 Hu'an Road, High Tech Park, Huli District, Xiamen, Fujian, Chiny Telefon: +86 592 570 2000 E-mail: sales@yealink.com Strona internetowa: www.yealink.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa: Yealink Europe B.V. Adres: Keizersgracht 62, 1015 CS Amsterdam, Holandia Telefon: +31 20 808 2900 E-mail: europe@yealink.com Strona internetowa: www.yealink.com |
| Pomoc techniczna | https://support.yealink.com/ |







