Cena netto: 7 200,00 zł
SKU: 75TR3DK-BM
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Różne szablony dydaktyczne LG CreateBoard oferuje różnorodne szablony edukacyjne i narzędzia dydaktyczne, takie jak linijka, tabela i karteczki samoprzylepne, umożliwiając aktywne zaangażowanie uczniów i umożliwiając intuicyjne zajęcia. Edycja obrazów i filmów staje się łatwa dzięki LG CreateBoard, a utworzone zasoby można łatwo udostępniać innym za pomocą kodów QR.
Multi-touch LG CreateBoard może jednocześnie wykrywać do 40 punktów dla funkcji multi-touch. Tworzy to realistyczne wrażenia dotykowe na tablicy, pomagając uczniom łatwo przyzwyczaić się i naprawdę zaangażować w zajęcia. Prowadzi to do maksymalnej koncentracji i organicznego zaangażowania uczniów.
Łatwe zapisywanie / importowanie / eksportowanie LG CreateBoard obejmuje prostą funkcjonalność importowania i eksportowania. Zasoby można zapisywać i importować bezpośrednio do i z Google Drive lub OneDrive, a pliki można importować z dysku USB (użytkownicy mogą przeglądać zasoby zapisane na pamięci USB).
Narzędzia do płynnej współpracy Dostępne są różne narzędzia, takie jak kalkulator, zegar i karteczki samoprzylepne, które ułatwiają płynne dyskusje i zapewniają bezproblemowe dzielenie się pomysłami i komunikację. Ponadto użytkownicy mogą personalizować pasek menu za pomocą najczęściej używanych narzędzi, zwiększając w ten sposób wydajność swojej pracy.
Przeglądarka internetowa Kiedy potrzebujesz odniesienia podczas dyskusji, możesz uzyskać dostęp do różnych informacji w czasie rzeczywistym za pomocą prostego kliknięcia przeglądarki internetowej. Niezbędne informacje znalezione w Internecie można łatwo przeciągnąć i upuścić w materiale, który tworzysz, zwiększając produktywność spotkań.
Efekt uwagi Po prostu dwukrotnie stuknij ekran LG CreateBoard 4-5 palcami, a pojawi się znak uwagi z dźwiękiem. Ta funkcja ułatwia przyciągnięcie uwagi uczestników w momentach, gdy potrzebujesz, aby się skupili.
Wireless ScreenShare LG CreateBoard Share umożliwia użytkownikom wyświetlanie do 9 udostępnionych ekranów lub pliku na ekranie w czasie rzeczywistym, gdy aplikacja LG CreateBoard Share jest zainstalowana na urządzeniu. Ponadto pliki z hosta można łatwo wysyłać do dowolnych urządzeń podłączonych do aplikacji LG CreateBoard Share, a host ma do dyspozycji kilka szybkich opcji sterowania.
LG ConnectedCare DMS LG ConnectedCare DMS to rozwiązanie w chmurze do zdalnego monitorowania, kontrolowania i zarządzania stanem LG CreateBoard zainstalowanych w środowiskach edukacyjnych. Ta funkcja umożliwia menedżerom IT obsługę i zarządzanie ważnymi zasobami na urządzeniach operacyjnych bez konieczności fizycznego odwiedzania witryn.
Nadawanie/wiadomości alarmowe Wiadomości i szereg innych treści można wysyłać z głównego systemu do poszczególnych urządzeń w klasie podłączonych do LG ConnectedCare DMS. W przypadku pilnych sytuacji, takich jak pożar lub klęska żywiołowa, wiadomości alarmowe można rozsyłać ręcznie w całym systemie, co pomaga nauczycielom i uczniom szybko podjąć działania w zakresie bezpieczeństwa.
Ustawienia progów Użytkownicy mogą ustawić progi w ośmiu kategoriach, w tym temperaturę wyświetlania, wykorzystanie pamięci lub sygnał, i mogą otrzymywać ostrzeżenia lub powiadomienia o błędach na podstawie ustawień progów.
Monitorowanie i Diagnostyka błędów Inżynier może sprawdzić status w czasie rzeczywistym i zdiagnozować problemy zdalnie. Ponadto bieżący status problemów można kategoryzować, co umożliwia łatwe przeglądanie i szybkie reagowanie.
Zarządzanie problemami Zdalne zarządzanie problemami może być realizowane za pomocą rozwiązania LG ConnectedCare DMS. Dzięki temu zarządzanie jest bezpieczniejsze i bardziej wydajne, co ułatwia stabilną pracę klasy.
| Model |
75TR3DK-BM |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 390 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 225 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1709 mm |
| Szerokość | 1020 mm |
| Głębokość | 88 mm |
| Waga | 47.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 75TR3DK-BM |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







