Cena netto: 9 317,07 zł
SKU: 9H.F9CTK.DE5
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 24 miesięcy
Specyfikacja
RM7504 Interaktywny monitor 75 cali dla szkół i uczelni z certyfikatem EDLA Google. Edukacyjne narzędzia i aplikacje dostępne na tablicy BenQ.
- Certyfikowane usługi Google zintegrowane z monitorem i aplikacją tablicową
- Zaawansowana ochrona wzroku z certyfikatem Eyesafe 2.0
- 40 punktów dotyku zapewni równoczesną pracę kilku uczniów
- Rozpoznawanie pisma i tłumaczenie kilkudziesięciu języków w aplikacji tablicowej
Wygodny dostęp do plików Otwieraj pliki z Dysku Google, aby uczyć się, korzystając z wcześniej przygotowanych materiałów, i zapisuj je z powrotem w chmurze, aby zawsze mieć dostęp do najnowszych plików. Wyszukiwarka Google Błyskawicznie wyszukuj informacje i uzyskuj dostęp do materiałów lekcyjnych, bez konieczności otwierania przeglądarki. Widżety Dodaj widżety, takie jak karteczki samoprzylepne i kalendarz, aby wyświetlać informacje ważne dla Ciebie i Twoich uczniów. Asystent głosowy Pozwól, aby Twój głos prowadził lekcje za pomocą Asystenta Google za pośrednictwem pilota RM04. Tylko to, co najlepsze dla Twoich oczu RM04 posiada certyfikat Eyesafe Certified 2.0, oferujący najwyższy dostępny poziom ochrony oczu. Zmniejsza zmęczenie oczu, skutecznie redukując wysokoenergetyczne niebieskie światło bez zmiany żywych kolorów wyświetlanych na ekranie. Broń się przed zarazkami RM04 pomaga ograniczyć przenoszenie zarazków w klasie dzięki ekranowi antybakteryjnemu z certyfikatem TÜV i przyciskom, które są skuteczne w walce z powszechnymi zarazkami na poziomie 99,9%. Rozszerzona ochrona Dzielenie się narzędziami w klasach może prowadzić do rozprzestrzeniania się zarazków. Dlatego pilot i pióra RM04 są również odporne na zarazki. Ochrona przed kurzem IP5X Nawet w klasach narażonych na kurz RM04 zapewnia spójną pracę. Jego panel jest zgodny z normą IEC 60529. Oszczędzaj energię dzięki BenQ. Monitory BenQ oferują funkcje oszczędzania energii umożliwiające monitorowanie i ograniczanie zużycia energii, oszczędzanie kosztów i poprawę zrównoważonego rozwoju bez pogarszania wydajności.
| Model |
RM7504 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.7 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000:1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Opcja |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 124.7 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
Kable:
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1036.8 mm |
| Szerokość | 1717.1 mm |
| Głębokość | 87.1 mm |
| Waga | 51.5 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.F9CTK.DE5 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







