Cena netto: 11 857,72 zł
SKU: 9H.F98TC.DE1
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor interaktywny 75" dla biznesu Serii Pro | RP7504
Odkryj przyszłość wspólnego obszaru roboczego dzięki interaktywnemu wyświetlaczowi BenQ, oferującemu płynnie zintegrowane środowisko Google dostosowane do dobrego samopoczucia
- Uzyskaj dostęp do niezbędnych aplikacji do pracy bezpośrednio ze sklepu Google Play
- Zawiera znane narzędzia z Google Meet, Dysku, Dokumentów i Arkuszy.
- Wyposażone w najwyższej klasy rozwiązania do ochrony wzroku
- Chroń swoją firmę dzięki zabezpieczeniom klasy korporacyjnej
Google Enterprise Partner Monitory interaktywne BenQ Board Pro RP04 z certyfikatem EDLA zapewniają najlepsze możliwe wrażenia w sali konferencyjnej, łącząc moc oprogramowania i sprzętu BenQ z oficjalną usługą Google.
Google Play - Preinstalowane podstawowe usługi Google Użyj dowolnego edytora Dokumentów Google, aby otwierać pliki bezpośrednio ze swojej tablicy.
Scentralizowane systemy zarządzania BenQ Centralne zarządzanie z poziomu BenQ DMS Twórz i zarządzaj politykami, które mają być przesyłane na wszystkie płyty BenQ, określone grupy lub pojedyncze urządzenia. Zdalnie zarządzaj ustawieniami wyświetlacza, połączeniami Wi-Fi, instalacją i ustawieniami aplikacji i wieloma innymi funkcjami.
Analityka w skrócie Monitoruj szczegółowo wszystkie urządzenia BenQ bezpośrednio na stronie głównej DMS. Analizuj codzienne użytkowanie i łatwo identyfikuj, gdzie należy podjąć działania.
Zintegrowane z myślą o pracownikach. RP04 to pierwsza inteligentny monitor interaktywny z certyfikatem Eyesafe Certified 2.0 i oceną RPF 50. Wyświetlacz zapobiega zmęczeniu oczu, znacznie redukując wysokoenergetyczne niebieskie światło, zachowując jednocześnie żywe kolory ekranu.
Nieograniczone obszary robocze BenQ EZWrite to potężna tablica z zestawem narzędzi zaprojektowanych do bardziej angażujących dyskusji dzięki interaktywnemu wyświetlaczowi.
Importuj. Edytuj. Udostępnij. Dzięki EZWrite 6 możesz zwiększać rozmiar obszaru roboczego, dzielić je na sekcje, pobierać szablony i narzędzia pomiarowe, a nawet udostępniać obraz z kamery na żywo.
Pliki obsługiwane przez EZWrite EZWrite obsługuje pliki pakietu Office, takie jak pokazy slajdów, dokumenty, arkusze i pliki PDF. Dodawaj notatki podczas spotkania i zapisuj sesję jako edytowalny plik IWB lub eksportuj jako protokół spotkania.
Narzędzia sztucznej inteligencji zwiększające dostępność
- Tekst na mowę - Dzięki EZWrite RP04 może mieć zapisany tekst czytany na głos wszystkim uczestnikom dyskusji.
- Tłumaczenie wielojęzyczne - Natywny system tłumaczeń Google, tłumacz zasoby na różne języki i uzyskuj dostęp do treści.
- OCR - BenQ Board RP04 z funkcją OCR do konwersji tekstu z obrazów i dokumentów do formatu edytowalnego.
- Stworzony do współpracy - Interaktywny wyświetlacz RP04 posiada aż 50 punktów dotyku, co pozwala na jednoczesną interakcję wielu użytkowników.
- Podobnie jak pisanie na papierze - Brak szczeliny pomiędzy szkłem a interaktywnym wyświetlaczem zapewnia bardziej naturalne wrażenia z pisania.
- Naprawdę responsywny dotyk - BenQ Board Pro z technologią Fine IR+ zapewnia dokładniejsze pisanie i interakcję z ekranem.
Stworzony z myślą o interaktywnej współpracy Interaktywny monitor RP04 jest gotowy do użycia i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby prowadzić skuteczną i wciągającą dyskusję.
Tryb podzielonego ekranu, aby podwoić wydajność Używaj dwóch aplikacji obok siebie. Możesz korzystać z tablicy po lewej stronie, przeglądając inne zasoby po prawej stronie.
Zaloguj się na swój sposób Uzyskaj dostęp do pamięci w chmurze i załaduj ustawienia osobiste na dowolnej płycie BenQ Board Pro poprzez dotknięcie karty NFC lub zeskanowanie kodu QR.
Skróty z boku Pasek boczny zapewnia szybki dostęp do ekranu głównego, źródeł wejściowych, EZWrite i wszystkich najczęściej używanych aplikacji.
Wygodna łączność Interaktywny wyświetlacz RP04 jest wyposażony w port USB-C o mocy 100 W, który umożliwia wyświetlanie ekranów, ładowanie urządzeń i umożliwia obsługę funkcji dotykowych.
Wideokonferencje oparte na sztucznej inteligencji Przechwytuj wysokiej jakości wideo za pomocą kamery BenQ Board AI, zapewniając wyraźny i dynamiczny obraz wideo, idealny do przesyłania strumieniowego i nagrywania.
| Model |
RP7504 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.7 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 109.3 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor |
|
| Wysokość | 1060.8 mm |
| Szerokość | 1709.4 mm |
| Głębokość | 117.7 mm |
| Waga | 52.2 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.F98TC.DE1 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







