Cena netto: 1 379,67 zł
SKU: TW2223AS-B2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
21.5" interaktywny panel dotykowy Full HD PCAP 10pt z systemem operacyjnym Android i szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi Interaktywny panel dotykowy ProLite TW2223AS-B2 z elegancką, szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi jest idealnym wyborem dla środowisk, w których będzie intensywnie wykorzystywany. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej i skierowany do góry przez 24/7. Dzięki preinstalowanemu systemowi operacyjnemu Android 12, możliwe jest łatwe dostosowanie monitora do swoich potrzeb poprzez instalowanie aplikacji bezpośrednio na nim. W połączeniu z pamięcią masową 32 GB, połączeniem Wifi, złączami LAN (RJ45) i Bluetooth monitor szczególnie nadaje się do systemów POS lub punktów informacyjnych w sklepach detalicznych, a także do praktycznie nieograniczonych zastosowań inteligentnego domu.
Technologia dotykowa - Pojemnościowa Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Android OS Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Full HD Dzięki rozdzielczości natywnej 1920 x 1080p Twój LCD jest gotowy wyświetlać obrazy wysokiej rozdzielczości. Oznacza to również, że na ekranie zmieści się około 60% więcej informacji niż na monitorze z rozdzielczością 1280 x 1024.
24/7 Monitor przystosowany jest do pracy 24 godziny na dobę.
Głośniki Monitor wyposażony jest w wysokiej jakości głośniki stereo.
| Model |
ProLite TW2223AS-B2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 269.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478 mm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 18 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 302 mm |
| Szerokość | 504.5 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Waga | 3.61 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TW2223AS-B2 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







