Cena netto: 8 040,65 zł
SKU: TE8614MIS-B2AG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
86" Interaktywny wyświetlacz z certyfikatem Google EDLA zapewniający płynną integrację i współpracę w edukacji oraz w biznesie TE8614MIS-B2AG to precyzyjnie wykonany, interaktywny monitor 4K UHD z certyfikatem Google EDLA, który wyznacza nowy standard pracy. Wyposażony w ekran LCD Zero Airgap, eliminujący paralaksę, oraz zaawansowaną technologię PureTouch-IR+ z funkcją Palm Rejection, zapewnia płynną i precyzyjną interakcję na dotyk. Dzięki zasilaniu przez iiWare 12E z systemem Android 13 i wyposażeniu w łączność WiFi, monitor bezproblemowo integruje się z Twoim ekosystemem, wspieranym przez platformę do zarządzania urządzeniami iiyama (DMS). Doświadcz niezrównanych możliwości bezprzewodowego udostępniania treści dzięki intuicyjnym aplikacjom iiyama Share i EShare, ułatwiając płynną burzę mózgów i efektywną współpracę w biznesie lub edukacji. Dzięki innowacyjnemu interfejsowi 4K i konfigurowalnym profilom użytkownika, TE8614MIS-B2AG zapewnia łatwy dostęp do niestandardowych aplikacji i dysków w chmurze. Przystosowany do pracy w tętniących życiem środowiskach hybrydowych, staje się rozwiązaniem dostosowanym do różnorodnych potrzeb użytkowników, rewolucjonizując współpracę i komunikację. Przekształcając miejsca pracy, placówki edukacyjne i przestrzenie do spotkań, ten wyświetlacz ten staje się niezbędnym narzędziem, wspierającym postęp i łączność ponad granicami.
PURETOUCH-IR+ Najnowocześniejsza technologia PureTouch-IR+ zapewnia dokładne i precyzyjne reakcje na dotyk, umożliwiając łatwą interakcję i dodawanie adnotacji. iiyama DMS iiyama DMS zapewnia organizacjom wygodne, szybkie i ujednolicone rozwiązanie do zarządzania urządzeniami końcowymi, buduje wydajny system zarządzania sprzętem w czasie rzeczywistym, pomaga w digitalizacji środowiska kampusu / nieruchomości biurowej i sprawia, że zarządzanie urządzeniami jest niezwykle wygodne. iiyama DMS zobowiązuje się do zachowania zgodności z RODO. iiWare 12E Wzmocnij swoje prezentacje dzięki iiWare 12E, obejmującemu Note, Przeglądarkę i Cloud Drive za pośrednictwem intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania, które pozwala bez wysiłku zarządzać, dostosowywać i uzyskiwać dostęp do różnych aplikacji. iiyama Share Podłącz do 9 urządzeń i z łatwością udostępniaj, przesyłaj strumieniowo i edytuj treści z dowolnego urządzenia na interaktywnym wyświetlaczu i odwrotnie. iiyama Share obsługuje AirPlay, Chromecast i Miracast. Wysokiej jakości wbudowany 8-kierunkowy mikrofon oraz podwójne głośniki kierunkowe umożliwiają prowadzenie konferencji z ultra czystym dźwiękiem i doskonałym odbiorem głosu z odległości do 8 metrów.
Podłączenie USB-C Dostarcza najnowszy sygnał wideo, audio i Touch za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 100W.
| Model |
TE8614MIS-B2AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.494 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 267 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1171 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 63.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TE8614MIS-B2AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







