Cena netto: 5 803,25 zł
SKU: LH65WADWLGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Nieograniczone możliwości uczenia się Przedstawiamy serię interaktywnych wyświetlaczy WAD, zapewniających angażujące doświadczenia edukacyjne. Oparty na systemie operacyjnym Android zapewnia znajomą i intuicyjną obsługę. Pobieraj aplikacje z Google Play i korzystaj z preinstalowanych aplikacji, takich jak YouTube i Chrome, aby zachować produktywność i rozpocząć nową erę edukacji. Intuicyjny UX dopasowany do Twoich potrzeb Obsługiwane przez system Android Seria WAD jest kompatybilny z innymi urządzeniami z Androidem i zapewnia różnorodne widżety oraz łatwy do dostosowania ekran główny. Funkcje te zapewniają większą elastyczność w budowaniu środowiska odpowiadającego różnym potrzebom edukacyjnym. Łatwy dostęp do usług Google Certyfikat EDLA Dzięki certyfikatowi EDLA seria WAD obsługuje różne usługi Google, takie jak Google Play i YouTube. Dostęp do głównych aplikacji edukacyjnych, takich jak Google Classroom, prowadzi do zwiększenia wydajności i lepszej komunikacji z uczniami. Wyświetlaj wiele ekranów jednocześnie Łatwa wielozadaniowość Różne tryby ekranu, w tym podzielony ekran i wiele okien, umożliwiają nauczycielom łatwe wyświetlanie informacji i jednoczesną pracę wielozadaniową na urządzeniach z serii WAD. Ta elastyczność zapewnia wygodny dostęp do wszystkich ekranów wymaganych do tworzenia angażujących środowisk edukacyjnych. Inteligentne, bezprzewodowe udostępnianie na wielu urządzeniach Potężne udostępnianie ekranu Seria WAD obsługuje funkcję dublowania ekranu nawet dziewięciu urządzeń, zwiększając zaangażowanie uczniów. Ta funkcja zapewnia zaangażowanie każdego ucznia, ponieważ treści można udostępniać zarówno na dużym ekranie, jak i na poszczególnych urządzeniach. Można go używać na systemach iOS, Mac, Windows, Android lub Chrome OS.
Zmniejsz zmęczenie oczu dzięki lepszym ustawieniom pielęgnacji oczu Certyfikat TÜV
Seria WAD jest wyposażona w funkcje chroniące zdrowie oczu użytkownika. Panel przeciwodblaskowy, niski poziom niebieskiego światła i funkcje zapobiegające migotaniu skutecznie blokują niebieskie światło i migotanie, jednocześnie rozpraszając odbicia. Seria WAD zapobiega odblaskom nawet przy jasnym otoczeniu. Bezproblemowa nauka w różnych środowiskach Doskonała trwałość Seria WAD chroni przed przepięciami elektrycznymi dzięki zastosowaniu ceramicznego bezpiecznika i kondensatora 500 V(DC), który pochłania natychmiastowe skoki napięcia. Jest to również cenne narzędzie dla szkół, w których panuje klimat o dużej wilgotności lub deszczowym, dzięki klejowi zapobiegającemu wilgoci nałożonemu na krytyczne obszary chipsetu.
| Model |
WA65D |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 78 MHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 385 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 897 mm |
| Szerokość | 1488 mm |
| Głębokość | 88 mm |
| Waga | 33.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH65WADWLGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







