16133 zł
Cena netto: 13 116,26 zł
Cena netto: 13 116,26 zł
SKU: 9H.F99TC.DE1
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor interaktywny Benq dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
#EANF#
| Model |
RP8604 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1066 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1895 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 164.4 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1200.5 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Głębokość | 117.7 mm |
| Waga | 64.7 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.F99TC.DE1 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







