Cena netto: 2 550,41 zł
SKU: LH13QBRTMGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor profesjonalny 13" z serii QBR w wersji dotykowej
- Kompaktowy i smukły design pozwalający efektywnie wykorzystać przestrzeń
- 13" matowa matryca FHD dostarczająca czysty obraz
- Wbudowany player MagicINFO wspierający płynne odtwarzanie treści
Większe zaangażowanie odbiorców dzięki intuicyjnej interakcji Niewielki dotykowy wyświetlacz Samsung QB13R-T gwarantuje klientom wyjątkowe wrażenia podczas przebywania w sklepie. Dzięki możliwości oglądania treści z bliska na kompaktowym urządzeniu, zwiększa ich zaangażowanie. Wyświetlacz ten, zaprojektowany do zastosowań profesjonalnych, umożliwia efektywną prezentację treści, zapewniając jednocześnie niezawodną wydajność dowolnego zastosowania biznesowego.
Szybkie i efektywne funkcje dotykowe Dzięki zintegrowanej funkcjonalności dotykowej QB13R-T zapewnia przyjazne użytkownikowi doświadczenie. 10-punktowy ekran dotykowy i krótki czas reakcji idą w parze z intuicyjnym interfejsem umożliwiającym odbiorcom wyszukiwanie treści i samodzielne działanie. Pozwala tym samym generować nowe interakcje z klientami, co przekłada się na więcej decyzji zakupowych.
Wyraziste, doskonale widoczne treści Wyświetlacz obsługuje rozdzielczość FHD 1920x1080, prezentując wyraziste i czytelne treści. Sprzyja temu antyodblaskowy panel, który zapewnia ostrość wyświetlanego obrazu niezależnie od oświetlenia. Te innowacje idą w parze z niezawodnym działaniem w trybie 16/7, które doskonale sprawdza się przy zastosowaniach profesjonalnych.
Smukły, inteligentny design Kompaktowy i smukły design QB13R-T umożliwia efektywne wykorzystania przestrzeni nawet w lokalizacjach o ograniczonych rozmiarach. Gładka tylna obudowa idealnie sprawdza się zarówno przy mocowaniu urządzenia na ścianie, jak i przy standardowym ustawieniu. Z kolei umieszczenie wejść I wyjść wyświetlacza, sposób odtwarzania treści i sterowanie sprawiają, że jest on prosty w obsłudze.
Doskonałe odtwarzanie treści QB13R z wbudowanym playerem MagicINFO S, wspieranym przez system Tizen, pozwala na efektywne i płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimediów. Platforma SSSP umożliwia również łatwą rozbudowę treści dzięki ulepszonej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi.
Kompleksowa konfiguracja bezpieczeństwa Potężny system zabezpieczeń Knox zapewnia niezawodną, trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i systemu, ograniczając dostęp do treści i sprzętu. Co więcej, zdalne zarządzanie siecią i portami USB zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi.
Wygodna i przejrzysta kontrola wyświetlacza Za sprawą scentralizowanego IR każdy wyświetlacz odbiera sygnały IR bezpośrednio przez panel, co umożliwia łatwe i wygodne zdalne starowanie nawet w przypadku nietypowych instalacji. Przymocowany do ściany wyświetlacz nie wymaga okablowania przedłużającego odbiornik IR. Natomiast wbudowane Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe zdalne zarządzanie zarówno treścią, jak i samym urządzeniem.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LH13QBRTBGCXEN |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.153 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 600:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 27.5 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 193.5 mm |
| Szerokość | 322 mm |
| Głębokość | 29.8 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH13QBRTMGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







