Cena netto: 12 252,03 zł
SKU: 60005901
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent:
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Zwiększ zaangażowanie w środowiskach edukacyjnych
Chcąc zaangażować słuchaczy, zadbaj o interaktywny przekaz. Dzięki doświadczeniu NEC/Sharp w dziedzinie ekranów dotykowych na potrzeby edukacji opracowaliśmy serię LC, zaprojektowaną z myślą o realizacji potrzeb w zakresie rozwiązań Bring Your Own Device (BYOD). Dzięki zastosowaniu bezproblemowego łącza USB typu C wystarczy tylko jeden kabel, by połączyć wyświetlacz z urządzeniem osobistym, jednocześnie zyskując w zamian ładowarkę. Zwiększ powierzchnię ekranu podłączając kolejny wyświetlacz lub projektor przez wyjście HDMI, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
Jako rozwiązanie typu all-in-one, seria LC posiada fabrycznie zainstalowane funkcje, które oferują natychmiastową interaktywność, a dzięki funkcji EShare możesz udostępniać treści bezprzewodowo pomiędzy urządzeniami, gwarantując w ten sposób najlepszą możliwą współpracę między kursantami a mentorami.
W kontekście szkolnictwa wyższego w klasach i małych grupach roboczych seria LC oferuje niedrogie, łatwe w użyciu funkcje, które zwiększają zaangażowanie w środowiskach edukacyjnych.
- Ciesz się naturalnym wrażeniem pisania dzięki precyzyjnej i czułej interakcji dotykowej, jaką zapewnia technologia klejenia optycznego.
- Zyskaj nowe doświadczenie dzięki rozwiązaniu typu all-in-one z fabrycznie zainstalowanymi funkcjami interaktywnymi; bez konieczności stosowania jakichkolwiek dodatkowych urządzeń zewnętrznych.
- Eshare zwiększa zaangażowanie poprzez bezprzewodowe udostępnianie treści z urządzenia na wyświetlaczu oraz z wyświetlacza na wielu urządzeniach jednocześnie.
- Łącze USB typu C błyskawicznie przypadnie do gustu dzisiejszym użytkownikom, którzy wolą korzystać z własnego sprzętu. Pojedynczy kabel przesyła dane, wyjście video/audio i zapewnia zasilanie i oferuje najprostsze i bezproblemowe połączenie, ładując jednocześnie podpięte urządzenie.
- Wyjście HDMI umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia wyjściowego, takiego jak projektor, w celu prezentowania treści na większym ekranie, docierając tym samym do szerszej publiczności.
| Model |
PN-LC862 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.494 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 260 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1170.2 mm |
| Szerokość | 1967.9 mm |
| Głębokość | 87.1 mm |
| Waga | 65 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60005901 |







