Cena netto: 3 870,73 zł
SKU: 1303161
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Yealink
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
DeskVision A24
- Współpraca
- Innowacja
- Skuteczność
Wszechstronny projekt komputera stacjonarnego - Zachowaj prostotę przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich potrzeb biurowych DeskVision A24 został zaprojektowany w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb biurowych użytkowników dzięki wysoce zintegrowanemu sprzętowi i oprogramowaniu, przy jednoczesnym osiągnięciu minimalistycznej konfiguracji z płynnym przełączaniem między wieloma scenariuszami. Produkt ten posiada wszystkie zalety monitora dotykowego i terminala konferencyjnego, co czyni go stacją roboczą z bogatymi funkcjami UC.
- Doświadczenie w prowadzeniu konferencji w zespołach natywnych
- Projekt dla wygody
- Doświadczenie z tablicą
Pracuj w dowolnym miejscu i czasie - Uzyskaj natychmiastowe miejsce pracy Unikalny lekki zawias zaprojektowany tak, aby umożliwiał duże nachylenie ekranu, umożliwiając użytkownikom dostosowanie wysokości do potrzeb związanych z pisaniem na białej tablicy.
- Uniwersalny monitor do Microsoft Teams Rooms
- Do pracy zdalnej lub korzystania z Focus Room
- Korzystaj z funkcji Microsoft Teams bez komputera
- Funkcja wideokonferencji, czatu i tablicy interaktywnej
- 24-calowy odchylany ekran dotykowy
- Kamera Full HD z kątem widzenia 90°, idealna do użytku osobistego
- Wbudowane mikrofony i głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku
- Możliwość podłączenia komputera w celu uzyskania drugiego ekranu
- Bezprzewodowa ładowarka do smartfona - ładowanie indukcyjne
| Model |
1303161 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
Zasilacz |
| Kolor | Biały |
| Wysokość z podstawą | 478 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość z podstawą | 219 mm |
| Waga z podstawą | 7.904 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 1303161 |
| Dane producenta | Nazwa: Yealink Network Technology Co., Ltd. Adres: No.666 Hu'an Road, High Tech Park, Huli District, Xiamen, Fujian, Chiny Telefon: +86 592 570 2000 E-mail: sales@yealink.com Strona internetowa: www.yealink.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa: Yealink Europe B.V. Adres: Keizersgracht 62, 1015 CS Amsterdam, Holandia Telefon: +31 20 808 2900 E-mail: europe@yealink.com Strona internetowa: www.yealink.com |
| Pomoc techniczna | https://support.yealink.com/ |







