13050 zł
Cena netto: 10 609,76 zł
Cena netto: 10 609,76 zł
SKU: LH55QMBTBGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor interaktywny Samsung dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
QM55B-T Uniwersalny wyświetlacz dotykowy dla każdego środowiska
- Niewiarygodnie wyraźny ekran z przyciągającą wzrok jakością obrazu 4K UHD
- Lepsza widoczność dzięki nieoślepiającemu panelowi zapewniającemu hiperrealistyczne, wciągające wrażenia wizualne
- Wydajny i niezawodny wyświetlacz nawet w zapylonych środowiskach i przy powtarzających się interakcjach z klientami
- Łatwe tworzenie, planowanie i publikowanie treści dzięki MagicINFO
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QM55B-T |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 143 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 734.6 mm |
| Szerokość | 1253.8 mm |
| Głębokość | 56.7 mm |
| Waga | 26.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH55QMBTBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







