Cena netto: 7 698,37 zł
SKU: LH65WMBWBGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Niekończące się możliwości nauki dzięki Flip 4 Pro. W miarę jak edukacja staje się cyfrowa, aby umożliwić efektywne, interaktywne środowiska edukacyjne, Flip Pro zapewnia nauczycielom narzędzia potrzebne do stworzenia nowego, progresywnego poziomu nauczania. Dzięki wszechstronnej kompatybilności, inteligentnemu oprogramowaniu i intuicyjnym funkcjom Flip Pro zapewnia przyszłość cyfrowej nauki. Lepsza interakcja dzięki funkcji multi-touch - Szybko i elastycznie Nowa koncepcja kreatywności: Flip Pro ma niezwykle krótki czas ładowania wynoszący zaledwie 26 ms i inne funkcje pomocnicze, które umożliwiają realistyczne i płynne rysowanie dzięki 2048 poziomom nacisku, które są zintegrowane bezpośrednio z wyświetlaczem. Dodatkowo Flip Pro oferuje funkcje multi-touch, dzięki czemu może pracować na nim jednocześnie do 20 osób, zapewniając tym samym lepszą interaktywność. Błyskawiczne wprowadzanie pomysłów w życie - Intuicyjne pisanie i rysowanie Tryby pióra i pędzla umożliwiają błyskawiczne urzeczywistnianie pomysłów w Flip Pro, oferując naturalne wrażenia podczas pisania, a elastyczne poprawki są tak proste, jak ruch palca lub dłoni. Łatwy w użyciu pasek menu pozwala uwolnić kreatywność, a przycisk przełączania ułatwia tworzenie nowej warstwy notatek. Bądź zawsze w kontakcie - Wszechstronna łączność Flip Pro oferuje wiele opcji połączeń, w tym złącze USB, HDMI, DP i OPS. Nauczyciele mogą podłączyć dowolne kompatybilne urządzenie, aby uzyskać dostęp do treści i przeglądać informacje na większym ekranie. Możesz także połączyć się z prawie każdą siecią i innymi urządzeniami za pośrednictwem portu LAN i bezprzewodowego dublowania ekranu. Jedno połączenie trzy funkcje. Port USB-C 3 w 1 Łączność jest zwiększona dzięki portowi USB-C 3-w-1, który umożliwia tworzenie kopii lustrzanych ekranu, sterowanie dotykowe i ładowanie urządzeń zewnętrznych (maks. 65 W). Nauczyciele mogą łatwo podłączyć urządzenia do portu USB typu C, co ułatwia tworzenie interaktywnych i wciągających lekcji. AirPlay 2 AirPlay 2 jest wbudowany w Flip Pro, umożliwiając nauczycielom i uczniom prezentację na dużym ekranie, poprawiając widoczność treści i wyświetlanie na większych przestrzeniach. Konfiguracja podwójnego wyświetlacza bezprzewodowego zapewnia łatwe prezentowanie ważnych informacji i zachęca do produktywnej współpracy.
Inteligentne i bezprzewodowe udostępnianie z wielu urządzeń - SmartView+ Dzięki SmartView+ do interaktywnego wyświetlacza można jednocześnie bezprzewodowo podłączyć do 50 urządzeń, jednocześnie umożliwiając podgląd na wielu ekranach na maksymalnie sześciu ekranach. Funkcja bezprzewodowego udostępniania ekranu jest idealna dla większych sal konferencyjnych i zdigitalizowanych sal lekcyjnych. Dostęp z dowolnego miejsca - Obszar roboczy Dzięki przestrzeni roboczej zabezpieczonej przez Knox, Flip Pro umożliwia łatwy dostęp do zdalnych komputerów, dysków sieciowych i innych aplikacji innych firm, takich jak Office 365, VMWare, Boxlight MimioConnect*. Umożliwia to wydajność z dowolnego miejsca i nieprzerwany przepływ pracy dla nauczycieli i uczniów. *Dostępne aplikacje mogą się różnić w zależności od regionu i wymagają subskrypcji usługi.
Usprawnij planowanie lekcji dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu do nauki - Boxlight MimioConnect* Flip Pro oferuje aplikację MimioConnect, wielopłaszczyznową platformę edukacyjną online, która oferuje bogaty katalog treści edukacyjnych dostępnych w obszarze roboczym. Dzięki partnerstwu firmy Samsung z wiodącymi amerykańskimi rozwiązaniami edukacyjnymi oferujemy innowacyjne oprogramowanie edukacyjne. * Ta usługa wymaga rejestracji i subskrypcji Boxlight, a dostępność usługi różni się w zależności od regionu
Łatwa współpraca za pośrednictwem wideokonferencji - Aplikacje do połączeń wideo Flip Pro zapewnia łatwe, bezproblemowe wideokonferencje oparte na interfejsie API WebRTC (Real Time Communication) bez potrzeby stosowania dodatkowego rozwiązania. Aplikacje, takie jak Google Duo*, są dostępne dla użytkowników za jednym dotknięciem, co zapewnia łatwą i efektywną współpracę. Bądź na bieżąco dzięki rozwiązaniu do zdalnego zarządzania - Zdalne przesyłanie treści Dzięki rozwiązaniu do zdalnego zarządzania MagicINFO firmy Samsung, Flip Pro oferuje nową funkcję, która przesyła treści, alarmy i alerty ze szkolnego systemu informacyjnego na wyświetlacz, aby powiadamiać nauczycieli i uczniów o ważnych aktualizacjach. Można je przenieść bezpośrednio na wyświetlacze typu flip w każdej klasie. Czysty ekran i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia - Technologia ekranu ochronnego Samsung Flip Pro jest wyposażony w zintegrowaną powłokę antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi mikroorganizmów. Ponadto wyświetlacz z klapką jest owinięty specjalną nietłukącą się folią, która gwarantuje, że ekran pozostanie nienaruszony w przypadku pęknięcia.
| Model |
WM65B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 75 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 81 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 192.5 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 897.6 mm |
| Szerokość | 1522.4 mm |
| Głębokość | 62.9 mm |
| Waga | 39.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH65WMBWBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







