Cena netto: 7 840,65 zł
SKU: LH43QMBTBGCXEN
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wyświetlacze QMB-T maksymalizują wrażenia dotykowe dzięki wbudowanemu, wydajnemu odtwarzaczowi multimediów opartemu na Tizen. Konstrukcja typu All-in-One eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, a ulepszony system operacyjny Tizen sprawia, że korzystanie z różnych aplikacji dotykowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Seria QMB-T firmy Samsung zapewnia rozdzielczość UHD dla niewiarygodnie wyraźnych treści, zwiększając zaangażowanie klientów dzięki realistycznym obrazom, które zostały zoptymalizowane pod kątem wyświetlania dokładnie tak, jak zamierzono.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QM43B-T |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 110 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 584.4 mm |
| Szerokość | 986.2 mm |
| Głębokość | 56.7 mm |
| Waga | 14.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH43QMBTBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







