1631 zł
Cena netto: 1 326,02 zł
Cena netto: 1 326,02 zł
SKU: MAG 342CQRF E20
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
MAG 342CQRF E20
- Panel Rapid VA - oferuje szybki, 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy, a także optymalizuje kolory i jasność ekranu.
- Częstotliwość odświeżania 200 Hz - pozwala graczom znacznie szybciej reagować na to co się dzieje w grze, dzięki dużo bardziej płynnemu wyświetlaniu kolejnych klatek obrazu na ekranie monitora.
- 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy - eliminuje efekt rozrywania ekranu oraz ogranicza niestabilność szybkości generowania klatek obrazu.
- AI Vision - nowa technologia, która nie tylko uwydatnia szczegóły ukryte w ciemnych obszarach obrazu, ale także zwiększa ogólną jasność oraz nasycenie kolorów.
- Technologia Less Blue Light - programowe rozwiązanie redukujące emisję niebiesko-fioletowego światła w zakresie widma niebieskiego, zwiększające komfort związany z długotrwałym użytkowaniem monitora.
| Model |
MAG 342CQRF E20 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 71.51 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 285.31 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 90 mm |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.95 mm |
| Wysokość z podstawą | 423.97 mm |
| Szerokość | 808.6 mm |
| Głębokość | 119.67 mm |
| Głębokość z podstawą | 269.97 mm |
| Waga | 6.95 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 342CQRF E20 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







