771 zł
Cena netto: 626,83 zł
Cena netto: 626,83 zł
SKU: MAG 272PF X24
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
MAG 272PF X24
- Panel Rapid IPS - oferuje szybki, 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy, optymalizuje kolory i jasność ekranu.
- Częstotliwość odświeżania 240 Hz - reaguj znacznie szybciej dzięki dużo bardziej płynnemu wyświetlaniu klatek obrazu na ekranie monitora.
- 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy - zlikwidowany efekt rozdzierania ekranu i wyeliminowana niestabilność szybkości generowania klatek obrazu.
- AI Vision - nowa technologia AI Vision może nie tylko ujawnić szczegóły ukrywające się w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększyć ogólną jasność i nasycenie kolorów.
- Technologia Less Blue Light - zastosuj softwareowe rozwiązanie, które zmniejszy emisję niebiesko-fioletowego światła w obszarze niebieskiego widma.
| Model |
MAG 272PF X24 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 51.9 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 271.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364.82 mm |
| Wysokość z podstawą | 535.72 mm |
| Szerokość | 612.63 mm |
| Głębokość | 51.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 227.9 mm |
| Waga | 6.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 272PF X24 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







