1214 zł
Cena netto: 986,99 zł
Cena netto: 986,99 zł
SKU: MQ16FC
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor Asus MQ16FC dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Model |
MQ16FC |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 215.28 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.448 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Pobór mocy | 8 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor |
|
| Wysokość | 233 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 9 mm |
| Waga | 0.68 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MQ16FC |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







