Cena netto: 752,85 zł
SKU: MAG 274QPF E20
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Ciesz się wciągającą rozgrywką prowadzoną na gamingowych monitorach z serii MAG 274QPF E20. Wyświetlacze te wyposażono w panele o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD) i częstotliwości odświeżania 200 Hz. Charakteryzują się też wyjątkowo krótkim, bo wynoszącym zaledwie 0,5 ms czasem reakcji (GtG, min.) matrycy. Certyfikat DisplayHDR 400 gwarantuje, że na monitorze tym można uzyskać dużo bardziej wyraziste szczegóły dzięki regulacji kontrastu i cieni. Urządzenie zaprojektowano z myślą o wymagających grach FPS, RPG/MMORPG, gdzie rozgrywki prowadzone są z perspektywy pierwszej osoby oraz o symulatorach lotu i grach wyścigowych. Gamingowy monitor z serii MSI MAG 274QPF E20 przeniesie codzienną rozgrywkę na nowy, wyższy poziom, pozwalając graczom dostrzec coś więcej niż tylko obraz na ekranie.
| Model |
MAG 274QPF E20 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 72 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 300 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 404.8 mm |
| Szerokość | 613.3 mm |
| Głębokość | 57 mm |
| Głębokość z podstawą | 227.9 mm |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 274QPF E20 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







