1439 zł
Cena netto: 1 169,92 zł
Cena netto: 1 169,92 zł
SKU: HP450G7_B510165_SF
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent:
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | HP |
| Model Laptopa | ProBook 450 G7 |
| Procesor | Intel Core i-5 10210U 1.6GHz, Turbo do 4.2GHz, cache 6MB (4 rdzenie, 8 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 32GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15.6" FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Dźwięk | wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | kamerka, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Łączność | Wifi 6, Bluetooth |
| Złącza | 1x Wyjście słuchawkowe / wejście mikrofonowe 2x USB 3.2 Gen. 1 1X USB 2.0 1x RJ-45 1x Czytnik kart pamięci SD 1x USB typu-C (z DisplayPort) 1x HDMI 1.4 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HP450G7_B510165_SF |







