1980 zł
Cena netto: 1 609,76 zł
Cena netto: 1 609,76 zł
SKU: DL5430_A512162_SF
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | Dell |
| Model Laptopa | Latitude 5430 |
| Procesor | Intel Core i5 1235U, Turbo do 4.4GHz, cache 12MB (10 rdzeni, 12 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 2/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 32GB DDR4 |
| Dysk twardy | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 14" FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Dźwięk | wbudowane głośniki, mikrofon |
| Multimedia | kamerka, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Łączność | WiFi 6E, Bluetooth 5.4 |
| Złącza | 2x USB Type-C 1x Czytnik kart pamięci mikroSD 2x USB 3.2 Gen.1 1x HDMI 2.0 1x RJ-45 1x Gniazdo zestawu słuchawkowego |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DL5430_A512162_SF |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







