999 zł
Cena netto: 812,20 zł
Cena netto: 812,20 zł
SKU: AL1500CD_BR3382_SF
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
Asus ExpertBook L1500CD to praktyczny i lekki laptop stworzony z myślą o codziennej pracy, nauce oraz użytkowaniu domowym. Smukła konstrukcja i duży ekran zapewniają wygodę podczas pracy biurowej, przeglądania internetu czy korzystania z multimediów.
Laptop działa pod kontrolą systemu Windows 11 Pro, oferując komfortową i bezpieczną obsługę.
Urządzenie pochodzi z programu Refurbished, dzięki czemu stanowi świetne połączenie jakości i atrakcyjnej ceny.
| Producent: | Asus |
| Model Laptopa | L1500CD |
| Procesor | AMD Ryzen 3 3250U 2.6GHz do 3.5GHz, cache 4MB (2 rdzenie, 4 wątki) |
| Pamięć RAM | 8GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 0/1 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 24GB DDR4 |
| Dysk twardy | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15.6" FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | AMD Radeon Vega 3 (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Dźwięk | wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | kamerka HD, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Łączność | WiFi, Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.2 Gen. 2 1x USB 2.0 1x USB Typu-C 1x HDMI 1.4 1x Czytnik kart pamięci microSD 1x RJ-45 1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe 1x VGA (D-sub) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AL1500CD_BR3382_SF |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







