1170 zł
Cena netto: 951,22 zł
Cena netto: 951,22 zł
SKU: DO3060_B58165_S
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent | DELL |
| Model komputera | OptiPlex 3060 (SFF) |
| Procesor | Intel Core i5-8500T 2.1GHz, Turbo do 3.5 GHz, cache 9MB (6 rdzeni, 6 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 32GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512 SSD NVMe M.2 |
| Napęd optyczny | Brak (możliwość dokupienia napędu) |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 630 (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Złącza zewnętrzne (Przedni panel) | 1× Audio 2× USB 2.0 2× USB 3.1 |
| Złącza zewnętrzne (Tylni panel) | 2× USB 3.1 2× USB 2.0 1× RJ45 1× DisplayPort 1× HDMI 1× Audio |
| Wymiary i waga | Szerokość produktu: 290 mm, Głębokość produktu : 92 mm, Wysokość produktu : 290 mm |
| Obudowa | Small Form Factor (SFF) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Komputer, kabel zasilający lub/i zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DO3060_B58165_S |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







