1999 zł
Cena netto: 1 625,20 zł
Cena netto: 1 625,20 zł
SKU: DP3551_B710165_SF
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent:
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model Laptopa | Precision 3551 |
| Procesor | Intel Core i7 10750H 2.6 GHz, Turbo do 5.0 GHz, cache 12MB (6 rdzeni, 12 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 2/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 32GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15,6" LED, FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | NVIDIA Quadro P620 |
| Pamięć karty graficznej | 2GB GDDR5 |
| Dźwięk | wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | kamerka, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Łączność | WiFi 6, Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.2 Gen.1 1x HDMI 2.0 1x Czytnik kart pamięci misroSD 1x RJ-45 1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe 1x Czytnik Smart Card |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DP3551_B710165_SF |







