Cena netto: 1 642,28 zł
SKU: LTT15G2_A511165_SF
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | Lenovo |
| Model Laptopa | Thinkpad T15 Gen 2 |
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 2.6GHz, Turbo do 4.4GHz, cache 8MB (4 rdzenie, 8 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 0/1 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 48GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15" FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Dźwięk | wbudowane głośniki stereo, wbudowane dwa mikrofony |
| Multimedia | kamerka, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Łączność | WiFi 6, Bluetooth5.0 |
| Złącza |
2x USB 3.2 Gen. 1 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LTT15G2_A511165_SF |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







