Cena netto: 1 287,80 zł
SKU: 60006210
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor Sharp MultiSync EA241W Nowa jakość pracy z monitorem desktopowym Seria monitorów MultiSync EA marki Sharp to rozwiązania, które przesuwają granice tego, co do tej pory znano jako wydajność ekranu klasy biznesowej. Seria EA oferuje całkowicie przeprojektowaną obudowę ekranu z szeregiem ulepszonych funkcji, zaawansowanych technologii, przyszłościową łącznością i funkcjami ekologicznymi. Wszystkie modele wykorzystują panele IPS, które charakteryzują się najwyższą dokładnością odwzorowania barw, nawet przy szerokich kątach widzenia. Każdy model z serii Sharp EA posiada podświetlenie LED, co zapewnia smukłą i lekką konstrukcję. Ekologiczne funkcje obejmują: tryb ECO Mode, miernik śladu węglowego i czujnik oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do optymalnego poziomu w zależności od natężenia oświetlenia otoczenia, wyświetlanej treści lub obu tych czynników.
- Ergonomia w biurze pełna regulacja wysokości (150 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.
- Automatyczna regulacja zużycia energii dzięki zastosowaniu czujników obecności człowieka oraz natężenia oświetlenia w otoczeniu urządzenia, jasność wyświetlania jest dopasowywana do potrzeb użytkownika i warunków oświetlenia, co pozwala na ograniczenie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej.
- Przewaga formy i funkcjonalności urządzenie jest gotowe na technologie przyszłości, dysponuje trójstronną ultrawąską ramką o szerokości, jest dostępne w czerni lub bieli i doskonale pasuje do wzornictwa nowoczesnych przestrzeni biurowych.
- Ochrona oczu przed nadmiernym wysiłkiem i uszkodzeniem Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje migotanie podświetlenia, chroniąc oczy przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej bez pogarszania rzeczywistego oddawania barw przez monitor.
- Pierwszorzędna jakość obrazu Panel Advanced High-Performance IPS (AH-IPS) zapewnia najlepsze kąty oglądania i wyraźnie lepszą reprodukcję barw.
| Model |
EA241W |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny |
|
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 47 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 515.4 mm |
| Szerokość | 531.5 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 6.7 kg |
| Pozostałe parametry |
Cechy Specjalne:
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60006210 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







