618 zł
Cena netto: 502,44 zł
Cena netto: 502,44 zł
SKU: VA249QGSE
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor Asus VA249QGSE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Monitor biznesowy ASUS VA249QGS 24 cale (23,8 cala powierzchni widocznej), IPS, Full HD, bezramkowy, 120 Hz, Adaptive-Sync, 1 ms MPRT, HDMI, DisplayPort, VGA, filtr światła niebieskiego, technologia Flicker Free, ergonomiczna konstrukcja, możliwość montażu na ścianie.
- Bezramkowa konstrukcja 23,8 cala Full HD (1920x1080) z panelem IPS i szerokimi kątami widzenia 178°
- Częstotliwość odświeżania SmoothMotion 120 Hz oraz 1 ms MPRT zapewniają płynny obraz bez rozrywania dzięki obsłudze VRR (zmiennej częstotliwości odświeżania)
- Bogaty zestaw złączy: HDMI, DisplayPort i VGA oraz gniazdo słuchawkowe
- Możliwość montażu ściennego VESA w celu oszczędności miejsca na biurku
- Ergonomiczna konstrukcja z regulacją pochylenia, obrotu, pivot (obrót ekranu do pionu) oraz regulacją wysokości dla komfortowego użytkowania
- ASUS DisplayWidget Center umożliwia łatwą zmianę ustawień monitora poprzez intuicyjny interfejs
- Monitory ASUS Eye Care wyposażone są w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free oraz Low Blue Light, zapewniające komfortowe użytkowanie
| TCO Certified | Tak |
| Model |
VA249QGS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 150 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 457 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 48 mm |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Waga | 3.05 kg |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VA249QGSE |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







