Cena netto: 4 098,37 zł
SKU: 60006053
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sharp Electronics
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Doskonała wydajność dotykowa w wymagających środowiskach
Świetne pierwsze wrażenie może mieć ogromne znaczenie; Zaprezentowanie swojego biznesu w najlepszy możliwy sposób wzmocni Twoją markę. Dzięki nowoczesnej, bezramkowej stylistyce, pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zmniejszonemu odbiciom przy silnym oświetleniu otoczenia, słuchawki dotykowe PCAP z serii Sharp M angażują odbiorców i ułatwiają współpracę.
Dzięki wydajnemu modułowi obliczeniowemu Intel Smart Display Module (Intel SDM) jesteś przygotowany i gotowy, aby zapewnić swoim klientom wyjątkowe interaktywne wrażenia. Idealnie dopasowana do rygorów użytku publicznego, wytrzymała szklana powierzchnia jest odporna na zarysowania, a jej właściwości antyodblaskowe sprawiają, że modele dotykowe PCAP z serii M nadają się do użytku nawet w miejscach o dużym natężeniu światła otoczenia.
Korzyści:
- Nowoczesna i łatwa w czyszczeniu konstrukcja - od krawędzi do krawędzi pozwalająca na dyskretną integrację z dowolną aplikacją i środowiskiem.
- Wyjątkowa wydajność dotykowa - dzięki nawet 20 punktom dotyku technologia PCAP zapewnia doskonałą reakcję na dotyk zarówno podczas korzystania z palca, jak i pióra
- Nieograniczona czytelność - brak odbić od okien lub innych źródeł światła oznacza brak zakłóceń w widoczności treści informacyjno-reklamowych lub prezentacji w sali konferencyjnej
- Gotowość do pracy w trybie 24/7 o znaczeniu krytycznym - skrupulatny dobór komponentów klasy przemysłowej i staranne projektowanie skoncentrowane na wymagających scenariuszach użytkowania towarzyszą imponującym i ciągłym doświadczeniom widzów.
- Bezpieczne zdalne zarządzanie - zdalne i bezpieczne sterowanie urządzeniami za pomocą NEC NaviSet Administrator 2; Proaktywne zarządzanie wymaganiami dotyczącymi konserwacji oszczędza czas i zasoby
| Model |
MultiSync M432 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 595.1 mm |
| Szerokość | 1003.4 mm |
| Głębokość | 74.42 mm |
| Waga | 24.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60006053 |
| Dane producenta | Sharp Corporation 1 Takumi-cho, Sakai-ku, Sakai, Osaka 590-8522, Japonia Telefon: +81 72-223-1221 Strona internetowa: www.sharp.co.jp |
| Podmiot odpowiedzialny | Sharp Electronics Europe Ltd Stockley Park 4 Furzeground Way, Stockley Park Uxbridge, London UB11 1EZ Wielka Brytania Telefon: +44 208 734 2000 Strona internetowa: www.sharp.eu |
| Pomoc techniczna | https://www.sharp.pl/skontaktuj-sie-z-nami |







