Cena netto: 1 147,97 zł
SKU: SC-32E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: AG NEOVO
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor wielkoformatowy SC-32E CZARNY Wyświetlacz SC-32 o jasności 500 nitów, współczynniku kontrastu 3000:1 i rozdzielczości Full HD 1920 x1080, zapewnia czyste obrazy i wysokiej jakości kolory. Czas odpowiedzi 4ms i szybkie przełączanie sygnału, zapewnia efektywność kontroli nadzoru. Elastyczność połączeń VGA, HDMI, BNC i S-Video, zapewnia bezproblemową integrację systemu. Wygodny szeroki kąt widzenia, czyni z wyświetlacza SC-32 idealne rozwiązanie do zastosowań kontroli ochrony.
| Model |
SC-32E |
| Proporcje obrazu |
|
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy |
|
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.364 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 503.8 mm |
| Szerokość | 503.8 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 9.3 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SC-32E |
| Dane producenta | Adres: Telefon: Fax: Strona internetowa: |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Telefon: Fax: Strona kontaktowa:
|
| Pomoc techniczna | https://www.agneovo.com/global/contact |







