697 zł
Cena netto: 566,67 zł
Cena netto: 566,67 zł
SKU: BDS70-1T
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Synology
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Synology BeeDrive 1TB dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Data Act | Link |
| Model |
BDS70-1T |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 65 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Głębokość | 15 mm |
| Waga | 43 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 24 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | BDS70-1T |
| Dane producenta | Adres: Synology Inc., 5F, No. 1, Taiyuan Street, Zhubei City, Hsinchu County 302, Tajwan Telefon: +886-3-591-0811 E-mail: info@synology.com Strona internetowa: www.synology.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Synology Polska, ul. Wrocławska 15, 55-080 Kąty Wrocławskie Telefon: +48 71 314 00 00 E-mail: info@synology.pl Strona internetowa: www.synology.com/pl-pl |
| Pomoc techniczna | https://www.synology.com/pl-pl/company/contact_us |







