1093 zł
Cena netto: 888,62 zł
Cena netto: 888,62 zł
SKU: HAT3300-4T
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Synology
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Synology HAT3300-4T 4TB dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Model |
HAT3300 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| TBW | 180 TB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 20.2 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 0.49 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 25 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HAT3300-4T |
| Dane producenta | Adres: Synology Inc., 5F, No. 1, Taiyuan Street, Zhubei City, Hsinchu County 302, Tajwan Telefon: +886-3-591-0811 E-mail: info@synology.com Strona internetowa: www.synology.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Synology Polska, ul. Wrocławska 15, 55-080 Kąty Wrocławskie Telefon: +48 71 314 00 00 E-mail: info@synology.pl Strona internetowa: www.synology.com/pl-pl |
| Pomoc techniczna | https://www.synology.com/pl-pl/company/contact_us |







