SKU: 32GN600-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Monitor LG 32GN600-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
 Opis
LG UltraGear to niezwykle zaawansowany sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.
 Najważniejsze punkty sprzedaży
  • Skuteczniejsze celowanie Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Produkt:
Nazwa: LG 32GN600-B 31.5inch WQHD VA 165Hz 350cd/m2 5ms HDMIx2 DP
Opis: LG UltraGear 32GN600-B - Monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort
EAN: 8806091068613
Gwarancja producenta: 24 miesiące
 Ogólne
Rodzaj wyświetlacza: Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii: Klasa F
Klasa Energetyczna (HDR): Klasa G
Konsumpcja energii na rok: 57 kWh
Wielkość przekątnej: 32"
Wielkość celownika: 31.5"
Technologia Adaptive-Sync: AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible
Typ panela: VA
Współczynnik kształtu: 16:9
Rozdzielczość natywna: QHD 2560 x 1440 przy 165 Hz
Pikseli na cal: 0.2724
Jasność: 350 cd/m²
Współczynnik kontrastu: 3000:1
Forma HDR: HDR10
Obsługa kolorów: 16,7 miliony kolorów
Czas reakcji: 5 ms (szary-do-szarego); 1 ms (MBR)
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 165 Hz
Poziomy kąt widzenia: 178
Pionowy kąt widzenia: 178
Technologia podświetlenia: Podświetlenie LED
Wymiary (szer./głęb./wys.): 71.47 cm x 22.48 cm x 51.51 cm - z podstawką
Waga: 5.9 kg
 Złącza
Interfejsy: 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki
 Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu: Odchylenie
Interfejs Montażowy VESA: 100 x 100 mm
 Różne
Zgodność z normami: HDCP 2.2
 Zasilanie
Napięcie wejściowe: AC 120/230 V
Konsumpcja energii (w trybie ON): 39 W