SKU: 29WP60G-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Monitor LG 29WP60G-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Funkcje
  • Skuteczniejsze celowanie Celownik jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Ogólne
Rodzaj wyświetlacza Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii Klasa E
Klasa Energetyczna (HDR) Klasa F
Konsumpcja energii na rok 26 kWh
Wielkość przekątnej 29"
Technologia Adaptive-Sync AMD FreeSync
Typ panela IPS
Współczynnik kształtu 21:9
Rozdzielczość natywna UltraWide 2560 x 1080
Rozstaw pikseli 0.2628 mm
Jasność 250 cd/m²
Współczynnik kontrastu 1000:1
Forma HDR HDR10
Obsługa kolorów 16,7 miliony kolorów
Paleta Kolorów 99% sRGB (CIE 1931)
Czas reakcji 1 ms (MBR)
Częstotliwość odświeżania pionowego 75 Hz
Poziomy kąt widzenia 178
Pionowy kąt widzenia 178
Powłoka ekranu Antyrefleksyjna
Technologia podświetlenia Podświetlenie LED
Wymiary (szer./głęb./wys.) 68.85 cm x 7.69 cm x 31.34 cm - bez podstawki
Waga 4 kg
Złącza
Interfejsy HDMI DisplayPort 1.4 USB-C Słuchawki
Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu Odchylenie
Interfejs Montażowy VESA 100 x 100 mm
Różne
Cechy DisplayPort Alt Mode
Dołączone przewody 1 x kabel HDMI
Zasilanie
Napięcie wejściowe AC 120/230 V (50/60 Hz)
Konsumpcja energii (w trybie ON) 20.6 W