SKU: 34WN780-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Monitor LG 34WN780-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Najważniejsze punkty sprzedaży
  • Więcej miejsca na różne zadania
  • Szczegółowy kontrast
  • Idealne dostosowanie do poziomu wzroku
  • W pełni wykorzystaj swoje biurko
    Kompaktowa konstrukcja zajmuje niewiele miejsca na biurku i jest łatwa w instalacji.
  • Troska o oczy
Produkt:
Nazwa: LG 34WN780-B 34inch Class 21:9 UltraWide QHD Ergo IPS HDR Monitor 2xHDMI 1xDP
Opis: LG Ergo 34WN780-B - Monitor LED - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i)
EAN: 8806091090997
Gwarancja producenta: 36 miesięcy
 Ogólne
Rodzaj wyświetlacza: Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii: Klasa G
Klasa Energetyczna (HDR): Klasa G
Konsumpcja energii na rok: 57 kWh
Wielkość przekątnej: 34"
Technologia Adaptive-Sync: AMD FreeSync
Wbudowane urządzenia: Koncentrator USB 3.0
Typ panela: IPS
Współczynnik kształtu: 21:9
Rozdzielczość natywna: UWQHD 3440 x 1440 przy 75 Hz
Jasność: 300 cd/m²
Współczynnik kontrastu: 1000:1
Forma HDR: HDR10
Czas reakcji: 5 ms (szary-do-szarego)
Poziomy kąt widzenia: 178
Pionowy kąt widzenia: 178
Technologia podświetlenia: Podświetlenie LED
Wymiary (szer./głęb./wys.): 81.65 cm x 40.64 cm x 48.24 cm - z podstawką
Waga: 10.8 kg
 Audio
Typ: Głośnik(i) - stereo
Moc wyjściowa / kanał: 7 wat
 Złącza
Interfejsy: 2 x HDMI
DisplayPort
USB 3.0 — upstream
2 x USB 3.0 — downstream
Słuchawki
 Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu: Wysokość, pokrętło, odchylenie, rozszerzanie, chowanie
Kąt pochylenia: -25/+25
Kąt obrotu: 560
Regulacja wysokości: 130 mm
 Różne
Cechy: Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), zacisk typu C
Typ Gniazda Zabezpieczającego: Gniazdo bezpieczeństwa Kensington
 Zasilanie
Napięcie wejściowe: AC 120/230 V (50/60 Hz)
Konsumpcja energii (w trybie ON): 39 W
Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): 36.7 kWh/1000 godz.
Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): 48.7 kWh/1000 godz.
Pobór Mocy (Standardowy): 45 wat
Zużycie energii w stanie czuwania: 0.5 wat
Pobór mocy (tryb wył.): 0.3 wat
 Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Dołączone oprogramowanie: Dual Controller Software, LG On-Screen Control
 Wymiary i waga
Bez podstawki - szerokość: 81.65 cm - głębokość: 4.55 cm - wysokość: 36.53 cm - waga: 6.9 kg
Symbol producenta 34WN780-B
Nazwa produktu LG 34WN780-B 34inch Class 21:9 UltraWide QHD Ergo IPS HDR Monitor 2xHDMI 1xDP