Monitor LG 24MP60G-B 23.8 IPS 16:9 1920x1080 250cd m2 75hz 1000:1 5ms 1ms MBR 178 178 D-Sub HDMI 1.4v DP 1.2v Headphone Out 75Hz
SKU: 24MP60G-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Monitor LG 24MP60G-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
 Najważniejsze punkty sprzedaży
  • Rzeczywiste kolory pod szerokim kątem
  • Bogactwo doświadczeń
  • Mniej niebieskiego światła
  • Troska o oczy
  • Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa
  • Płynna dynamika ruchu
  • Szybsze reagowanie na przeciwników
  • Zaatakuj pierwszy w ciemności
  • Skuteczniejsze celowanie
    Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Produkt:
Nazwa: LG 24MP60G-B 23.8inch IPS 16:9 1920x1080 250cd/m2 75hz 1000:1 5ms 1ms MBR 178/178 D-Sub HDMI 1.4v DP 1.2v Headphone Out 75Hz
Opis: LG 24MP60G-B - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, VGA, DisplayPort
EAN: 8806091246394
Gwarancja producenta: 24 miesiące
 Ogólne
Rodzaj wyświetlacza: Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii: Klasa E
Wielkość przekątnej: 24"
Wielkość celownika: 23.8"
Technologia Adaptive-Sync: AMD FreeSync
Typ panela: IPS
Współczynnik kształtu: 16:9
Rozdzielczość natywna: Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz
Jasność: 250 cd/m²
Współczynnik kontrastu: 1000:1
Czas reakcji: 5 ms (szary-do-szarego); 1 ms (MBR)
Poziomy kąt widzenia: 178
Pionowy kąt widzenia: 178
Technologia podświetlenia: Podświetlenie LED
Wymiary (szer./głęb./wys.): 53.91 cm x 21.17 cm x 41.43 cm - z podstawką
Waga: 3.3 kg
 Złącza
Interfejsy: VGA
HDMI
DisplayPort
Słuchawki
 Mechaniczne
Interfejs Montażowy VESA: 75 x 75 mm
 Różne
Cechy: Dual Control
Dołączone przewody: 1 x kabel HDMI
 Zasilanie
Napięcie wejściowe: AC 120/230 V (50/60 Hz)
Konsumpcja energii (w trybie ON): 16.9 W