SKU: 34GP950G-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Monitor LG 34GP950G-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Opis
LG UltraGear to niezwykle zaawansowany sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.
 Najważniejsze punkty sprzedaży
  • Niesamowita prędkość
  • Płynny ruch w grach
  • Realistyczne wrażenia z technologią True Color
  • Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
  • Indywidualne tryby do różnych gier
  • Szybsze reagowanie na przeciwników
  • Zaatakuj pierwszy w ciemności
  • Skuteczniejsze celowanie
    Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Produkt:
Nazwa: LG 34GP950G-B 34inch nano IPS Ultra Wide 1ms 400 cd/m2 HDMI DP USB 3.0x2
Opis: LG UltraGear 34GP950G-B - Monitor LED - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 144 Hz - Nano IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - czarny mat
EAN: 8806091365798
Gwarancja producenta: 24 miesiące
 Ogólne
Rodzaj wyświetlacza: Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii: Klasa G
Klasa Energetyczna (HDR): Klasa G
Wielkość przekątnej: 34"
Zaokrąglony ekran: Tak (1900R)
Technologia Adaptive-Sync: NVIDIA G-Sync Ultimate
Wbudowane urządzenia: Koncentrator USB 3.0
Typ panela: Nano IPS
Współczynnik kształtu: 21:9
Rozdzielczość natywna: UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort(OC): 180 Hz, DisplayPort: 144 Hz, HDMI: 120 Hz)
Rozstaw pikseli: 0.2325 mm
Jasność: 600 cd/m²
Współczynnik kontrastu: 1000:1
Forma HDR: HDR10
Certyfikacja HDR: DisplayHDR 600
Obsługa kolorów: 1,07 miliarda kolorów
Czas reakcji: 1 ms (szary-do-szarego)
Poziomy kąt widzenia: 178
Pionowy kąt widzenia: 178
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating
Technologia podświetlenia: WLED
Charakterystyka: Tryb gry, On-screen Digital Controls, FPS Mode, Crosshair Display, Flicker Safe, Reader Mode, RTS Mode, Szeroki Wybór Kolorów, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), One Click Stand, paleta kolorów DCI-P3 98% (CIE 1976), kontrola koloru w 6 osiach, przyciemniane lokalizowane, 3-stronny wirtualny wyświetlacz bez obramowania, Sphere Lighting 2.0, Licznik FPS, Głębia Kolorów 10-bit (8-bit + FRC), podkręcanie 180 Hz
Kolor: Czarny mat
Wymiary (szer./głęb./wys.): 81.62 cm x 31.12 cm x 57.98 cm - z podstawką
Waga: 9.1 kg
 Złącza
Interfejsy: HDMI
DisplayPort (tryb DisplayPort 1.4)
USB 3.0 — upstream
2 x USB 3.0 — downstream
Słuchawki
 Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu: Wysokość, odchylenie
Kąt pochylenia: -5/+15
Regulacja wysokości: 110 mm
Interfejs Montażowy VESA: 100 x 100 mm