SKU: 27GP950-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Monitor LG 27GP950-B dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
 Opis
LG UltraGear to niezwykle zaawansowany sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.
 Najważniejsze punkty sprzedaży
  • Wystarczająca zgodność ze standardem gamingowym
    Monitor LG 27GP950 jest w stanie obsługiwać sygnał wideo o jakości do UHD 4K ze zmienną częstotliwością odświeżania do 120 Hz przez HDMI 2.1. Dzięki temu pozwala na wykorzystanie pełni potencjału rozrywkowego gier konsolowych.
  • Display Stream Compression
    Monitor 27GP950 z technologią VESA Display Stream Compression (DSC) odznacza się rozdzielczością 4K, prędkością odświeżania 144 Hz (po podkręceniu 160 Hz) i czasem reakcji 1 ms (GtG). Dodatkowo jest zgodny z technologiami HDR i G-SYNC oraz ma 10-bitową paletę kolorów obsługiwane przez jedno złącze DisplayPort i redukuje straty wizualne.
  • Żywe kolory i ostre szczegóły
  • Niesamowita prędkość
  • Płynny ruch w grach
    Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz (z możliwością podkręcenia do 160 Hz) pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.
  • Czystszy, płynniejszy i szybszy
  • Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę
  • Szybsze reagowanie na przeciwników
  • Zaatakuj pierwszy w ciemności
  • Skuteczniejsze celowanie
    Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.
Produkt:
Nazwa: LG 27GP950-B 27inch NanoIPS HDR600 16:9 3840x2160 400cd/m2 144hz 1000:1 1ms 178/178 2xHDMI DP 1.4v Headphone Out USB 3.0
Opis: LG UltraGear 27GP950-B - Monitor LED - 27" - 3840 x 2160 4K @ 144 Hz - Nano IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort
EAN: 8806091155528
Gwarancja producenta: 24 miesiące
 Ogólne
Rodzaj wyświetlacza: Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii: Klasa G
Klasa Energetyczna (HDR): Klasa G
Wielkość przekątnej: 27"
Technologia Adaptive-Sync: AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
Wbudowane urządzenia: Koncentrator USB 3.0
Typ panela: Nano IPS
Współczynnik kształtu: 16:9
Rozdzielczość natywna: 4K 3840 x 2160 przy 144 Hz
Rozstaw pikseli: 0.1554 mm
Jasność: 400 cd/m²
Współczynnik kontrastu: 1000:1
Forma HDR: HDR10
Certyfikacja HDR: DisplayHDR 600
Obsługa kolorów: 1,07 miliarda kolorów
Paleta Kolorów: 98% DCI-P3 (CIE 1976)
Czas reakcji: 1 ms (szary-do-szarego)
Poziomy kąt widzenia: 178
Pionowy kąt widzenia: 178
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna
Technologia podświetlenia: Podświetlenie LED
Charakterystyka: On-screen Digital Controls, Crosshair Display, Flicker Safe, Reader Mode, Szeroki Wybór Kolorów, technologia Smart Energy Saving, Color Calibrated, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Licznik FPS, po podkręceniu 160 Hz, HDMI VRR
Wymiary (szer./głęb./wys.): 60.92 cm x 29.12 cm x 46.47 cm - z podstawką
Waga: 7.9 kg
 Złącza
Interfejsy: 2 x HDMI
DisplayPort 1.4
USB 3.0 — upstream
2 x USB 3.0 — downstream
Słuchawki
 Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu: Wysokość, pivot (obrót), odchylenie
Interfejs Montażowy VESA: 100 x 100 mm
 Różne
Zgodność z normami: EPA 8.0
 Zasilanie
Napięcie wejściowe: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Konsumpcja energii (w trybie ON): 31.6 W