3431 zł
Cena netto: 2 789,43 zł
Cena netto: 2 789,43 zł
SKU: SP04KGBP44US75S5
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Silicon Power
Gwarancja: gwarancja producenta
SILICON POWER US75 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dysk SILICON POWER Xpower US75 został zaprojektowany z myślą o wymagających zastosowaniach, dzięki szybkiej wewnętrznej przepustowości danych wynoszącej 7000 MB/s. Ten wewnętrzny dysk półprzewodnikowy ma format M.2 2280, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. Dzięki takim funkcjom, jak korekcja błędów LDPC, gotowość do pracy w macierzy RAID oraz bufor pamięci hosta (HMB), zapewnia integralność danych i niezawodność ważnych plików. Ponadto dysk obsługuje standard NVM Express (NVMe) 2.0, umożliwiając szybszy dostęp do danych i zwiększoną wydajność zadań obliczeniowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność | 4 TB |
| Typ pamięci NAND | Komórka jednopoziomowa (SLC) |
| Radiator Zintegrowany | Tak |
| Rodzaj obudowy | M.2 2280 |
| Interfejs | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Cechy | Host Memory Buffer (HMB), usuwanie błędu LDPC, zgodność z RAID, NVM Express (NVMe) 2.0 |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Waga | 11 g |
| Wydajność | |
| Szybkość wewnętrzna danych | 7000 MBps (odczyt) / 6500 MBps (zapis) |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 Card |
| Kompatybilna Wnęka | M.2 2280 |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Skrzynka na narzędzia SP (do pobrania za darmo) |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows |
| Różne | |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS, BSMI, WEEE, EAC, KC, Green Dot |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SP04KGBP44US75S5 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Silicon Power Computer & Communications Inc. Adres: 7F., No.106, Zhouzi St., Neihu District, Taipei City 114, Tajwan Numer telefonu: +886-2-8797-8833 Strona internetowa: www.silicon-power.com Adres e-mail: service@silicon-power.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Silicon Power Computer & Communications Netherlands B.V. Adres: (1322 AB-16) Almere, Holandia Numer telefonu: +31 36 760 9000 Strona internetowa: www.silicon-power.com Adres e-mail: service@eu.silicon-power.com |
| Pomoc techniczna | https://www.silicon-power.com/web/service_01 |







