3182 zł
Cena netto: 2 586,99 zł
Cena netto: 2 586,99 zł
SKU: B1503CVA-S71620W
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 2 lata
Produkt Laptop Asus B1503CVA-S71620W dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Typ | Notebook |
| Model |
B1503CVA-S71620W |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 55 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-1335U |
| Intel vPro | Essentials |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 23.22 cm |
| Szerokość | 35.95 cm |
| Głębokość | 1.99 cm |
| Waga | 1.64 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1503CVA-S71620W |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







